Sapate Evita (38)

Ez a felhasználó csak a barátaitól fogad ajándékokat.

Utolsó bejelentkezés

Tegnap 21:37

esmu saprotosha,bet visam ir savas robezhas!!:) :( Draugi saka ka esmu garastaavoklja cilveeks... Tuvākos pāris gadus nebrīn...

Csiripelj!

Evita még nem tett bejegyzést.