Sapate Evita (38)
Ez a felhasználó csak a barátaitól fogad ajándékokat.
Utolsó bejelentkezés
Tegnap 21:37
esmu saprotosha,bet visam ir savas robezhas!!:) :( Draugi saka ka esmu garastaavoklja cilveeks... Tuvākos pāris gadus nebrīn...
Csiripelj!
Evita még nem tett bejegyzést.
